wtorek, 24 września 2013

Hejj :D Mam dla Was imagin dla Bożeny, koleżanki ze szkoly :)


Mieszkam w Londynie ze swoją 3 letnią córką.Ojcem Dracy jest Harry...Tak ten sławny Harry Styles. Ona, ani on o tym nie wiedzą. Pytacie czemu ?? No więc ja i Harry byliśmy przyjaciółmi, ale będąc na imprezie pożegnalnej dla niego, bo szedł do x-factora. Trochę za dużo wypiliśmy chociaż mieliśmy po 16 lat, ale kto nie pił przed 18. Skończyło się to na tym, że znaleźliśmy się w łóżku i tak oto powstała Dracy.On poszedł do x-factora i nie miałam odwagi mu tego powiedzieć. Widziała go kilka razy na ulicy w Londynie, ale nie odważyłam się do niego podejść, a wogóle bałam się jego reakcji.
Dziś byłam z Dracy w parku, bo Londyn nas dziś rozpieścił i było na prawdę słonecznie. Dziewczynka bawiła się na placu zabaw, a ja czytałam na ławce książkę.Co jakiś czas patrzyłam na moją córkę, ale na chwile straciłam ją z oczu. Postanowiłam ją zawołać i po chwili zobaczyłam ją na ławce na przeciwko z jakimś chłopakiem.Po chwili zauważyłam że ten chłopak to Harry. Zamarłam. Postanowiłam podejść do ławki.
-Dracy co ty tu robisz ??-Zapytałam oburzona-Mówiła,że nie rozmawia się z nieznajomymi, bo mogą cie wziąć,a ja będę płakać.
-Wiem mamusiu, ale wywluciłam się i krewka mi się lała, a ten pan Haly pomógł mi i nakleił mi plastelek nie bądź zla-powiedziała słodko robiąc oczy kota z Shreka.
-Mała ma racje, nie miałem złych... Bożena -zdziwił się Harry
-Hej Harry-powiedziałam sztucznie się uśmiechając- Kochanie chodź idziemy-zwróciłam się do swojej córki
-Dobze- powiedziała dziewczynka zeskakując z ławki-Mamusiu a Haly moze iść z nami, bo ja go baldzo lubie i chiałabym się z nim zapsyjaznić-dodała Dracy
-No nie wiem czy Harry się zgodzi, bo on pewnie ma dużo roboty-powiedziałam do córeczki
-Z chęcią przyjmę zaproszenie jeśli nie masz nic przeciwko-uśmiechnął się do mnie ukazując swoje dołeczki.
-Plose mamusiu !!-poprosił mnie Dracy robiąc po raz drugi dziś słodkie oczka.
-Zgoda-powiedziałam krótko,a dziewczynka uśmiechnęła się ukazując dołeczki podobne do Harrego.Po chwili była na rękach chłopaka.Słodko razem wyglądali.Byli do siebie strasznie podobni i prawie podobni  gdyby nie to ,że Dracy była blondynką.
-Harry, ale ona umie chodzić-powiedziałam do chłopaka.
-Wiem, ale lubie rozpieszczać królewny powinnaś dobrze to wiedzieć-od powiedział mi Harry, za co ja go walłam w ramie.A Dracy się zaśmiała
-A wy się znacie ??-zapytała po chwili
-No ja i twoja mama byliśmy najlepszymi przyjaciółmi, ale ja stałem się sławny-powiedział Harry i trochę zrobiło mu się smutno ,ale zaraz się uśmiechnął-Ej Bożena twój mąż, albo chłopak prościej mówiąc tata Dracy nie będzie miał nic przeciwko ??-zapytał mnie chłopak
-Nie mam tatusia-od powiedziała za mnie moja córka.
-AAA ile ty masz wogóle latek ??-zapytał Loczek
-tsy-powiedziała i pokazała 3 palce.
-To tu-powiedziałam i pokazała na mój i Dracy dom.
-Ładnie się uradziłyście-powiedział Harry będąć w środku domu.
-Kochanie idź umyć rączki-powiedziałam do mojej córki-Dzięki Harry ,a chcesz coś do picia??-zwróciłam się do chłopaka patrzącego na zdjęcia moje i jego
-Możesz dać wody-powiedział i poszedł za mną do kuchni-Czemu ją nazwałaś Dracy ??-zapytał po chwili
-No ,bo...-nie wiedziałam co mu powiedzieć
-Dlatego ,że ona jest moją córką -powiedział ściszonym głosem ,żeby mała nie usłyszała
-Kto ci powiedział ??-zapytałam ,ale nie otrzymałam odpowiedzi, bo Dracy przyszła.
-Mamusiu-powiedziała dziewczynka
-Tak skarbie ??
-Kto jest moim tatusiem, bo kazdy ma tatusia ??-zapytała.Podeszłam do niej i przykucnęłam przy niej.Popatrzyłam na Harrego który miał w ręce szklankę i opierał się o blat kuchenny patrząc na mnie i Dracy.
-Skarbie nie wiem kto jest twoim tatusiem-powiedziałam szybko
-Bożena nie okłamuj jej dobrze wiesz ,ale nie chcesz powiedzieć, bo się boisz że on nie będzie chciał mieć dziecka-powiedział Harry
-Bo to nie jest taki proste-powiedziałam i podeszłam do niego-jak tak bardzo chcesz to jej to powiedz-powiedziałam prawie krzycząc
-Nie ty jesteś jej matką i ty powinnaś jej to powiedzieć-dodał szybko
-Oh no to mi powiedz co mam jej powiedzieć bo ja ....-przerwał mi Harry całując mnie namiętnie w usta.Po chwil w kuchni było słychać tylko jak Dracy mówi bleeeeee.Na co ja i Loczek oderwaliśmy się od siebie i zaczęliśmy się śmiać.
-Juz nie cem się z tobą psyjaznić-dodała po chwili
-Co??Dlaczego??-zapytał zmartwiony Harry
-Bo ciałujes moja mame a to nie ladnie-powiedziała
-No czyli nie chcesz tatusia w domu no to go wypraszamy-powiedziałam ,a Dracy się zdziwiła.
-Hally to mój tatuś ??-zapytała zdziwiona
-No niestety,ale tak-dodał Loczek dająć mi buziaka.
-Oh joj będę się musiała pzyzwycajić ,ale tac i tac was kocham -powiedziała i nas przytuliła.

Teraz tworzymy wspaniałą rodzinkę,a Dracy nie może się doczekać rodzeństwa, bo co wieczór prosi mnie i Harrego o braciszka lub siostrzyczke. 

Lolu 

sobota, 21 września 2013

Heej ;** Napiszę dla Was nowego imagina ( trochę ukradzionego :p )

( Może byc trochę przeklinania bo to taki imagin :D )

Znowu to zrobił .. 
Dobiegł Cię krzyk matki z dołu.. Miałaś tego dosyć. Spakowałaś się do małego plecaka i wyszłaś przez okno. Była zima a ty nie pomyślałaś żeby się cieplej ubrać. Brnęłaś przez zaspy patrząc w ziemię. Usiadłaś na niskim murku i wpatrzyłaś się w słup ogłoszeniowy na którym była zapowiedź nowej płyty jakiegoś zespołu. Dopiero po dłuższej chwili zorientowałaś się że przy słupie stoi jakiś koleś i się na Ciebie bezczelnie patrzy.
- Co się kurwa na mnie lampisz ? - powiedziałaś do chłopaka.
- To czemu ty się na mnie patrzysz ? - zapytał rozbawiony pewnie twoim wulgaryzmem.
- Nie na Ciebie tylko na słup .
- I co podoba Ci się ogłoszenie ?
- Jest tam banda debili, którzy napadają na budkę telefoniczną.
- No te debile to ja i moi przyjaciele - uśmiechnął się chłopak.
- Uważaj bo Ci uwierzę ..
- No dobrze .. You can't go to bed without a cup of tea..
And maybe that's the reason that you talk in your sleep.
And all those conversations are the secrets that I keep
Though it makes no sense to me.

- Ouu.. jak ty ładnie śpiewasz .
- Ee dzięki.. Jestem Louis 
- [t.i.]
- Pięknie 
- Dzięki 
- Czemu siedzisz tu tak sama ?
- Uciekłam z domu .. Tata bije mamę - powiedziałaś a łzy pociekły Ci po policzkach
- Nie płacz - powiedział chłopak i Cię przytulił - Będzie dobrze.. Jak chcesz możemy iść do mnie ..
- Dziękuję ..
- Przedstawię Cię reszcie debili
- Och przepraszam ..
- Nie szkodzi .. są debilami :D
Zaśmiałaś się i poszłaś za anielsko pięknym chłopakiem. Przeszliście kawałek i znaleźliście się przed prawdziwą willą.
- Jakie to duże .. - poiwiedziałaś do Louisa
- Ee na piątkę wariatów nie za bardzo hehe - zaśmiał się chłopak
Weszliście do domu i zobaczyłaś co Lou miał na myśli mówiąc " wariaci ". Dom był przewrócony do góry nogami. Ale podobało Ci się to, nawet bardzo .
- Chłopaki ! Posprzątajcie to ! - krzyczał Louis
- A mnie się podoba - powiedziałaś
- Oo są debile .. [t.i.] To są Głodomor Niall, Zboczeniec Harry, Zakochany w sobie Zayn i Wariat Liam .. Chłopaki to jest [t.i.]
- Hej - powiedziałaś
A chłopcy nic nie powiedzieli tylko rzucili się na Ciebie z uściskami
- Heej to ja ją spotkałem nie wy !!
Zaśmiałaś się i przytuliłaś każdego.
- No [t.i.] to może pójdziesz się umyć a ja zrobię coś do jedzenia.
- Ouu Louis naprawdę nie trzeba ..
- To ja za nią zjem - krzyknął blondyn
- Ty się dość nawpierdalałeś .. To jedzenia dla [t.i.]
Poszłaś się umyć i przebrać a gdy zeszłaś Louis zaniemówił.. Wyglądałaś tak pięknie
- [t.i.] wyglądasz tak ślicznie
- Dzięki
Patrzeliście sobie w oczy już się zbliżaliście ale wlecieli chłopcy i przeszkodzili
- Ou chyba nie w porę .. - powiedział Zayn
- Niee wszystko Ok - powiedziałaś speszona
Zjedliście wspaniałą kolację i Louis zaproponował żebyś tu przenocowała. Zgodziłaś się
- To chodź, pokarzę Ci twój pokój
Weszliście na górę i zobaczyłaś piękny pokój ..
- To pokój Perrie, dziewczyny Zayna ale jej nie ma więc możesz tu przenocować
- Dziękuję jesteś taki miły ..
Podszedł do Ciebie i złożył na twoich ustach namiętny pocałunek
- Louis ..
- Nic nie mów.
I znowu się pocałowaliście..

~ Kilka lat później ~

Jesteście z Louisem szczęśliwym małżeństwem. Spodziewacie się dziecka. Mieszkacie nadal z tymi debilami i wariatami. Tylko że teraz już takiego bałaganu wokoło nie ma ..
Niall znalazł żonę Emilkę, Zayn ożenił się z Perrie, Harry z Anną, a Liam z Danielle .. Wszyscy byli szczęśliwi ..

Lolu

piątek, 20 września 2013

                                                  Harry
                                                  Liam
                                                  Louis 
                                            Niall
                                            Zayn
             A oto praca moja i mojego 7- letniego kuzyna ;** ( też kocha 1D )





Mam dla Was kilka zdjęć chłopaków <3
No to dodaję ciekawostki o pozostałych chłopcach ;**

Liam
1. Boi się łyżek, je lody widelcem 

2. Twierdzi że w święta najbardziej tęskni za bąkami Nialla i chodzeniem nago przez Harry'ego

3. Płakał na Ty Story 3

4. Uwielbia gotować

5. Śpi nago :D

6. On robi pierwszy ruch na randce

7. Wymawia życzenie o 11:11

8. Harry'ego nazywa Hazzą

9. Lubi pocałunki w szyję

10. Lubi sprawiać że ludzie się uśmiechają

Harry
1. Kocha koty

2. Często chodzi po domu nago

3. Chciałby skoczyć ze spadochronem

4. Często chodzi na siłownię

5. Zaraża śmiechem xd

6. Najczęściej tweetuje ze swojego IPhona

7. Harry : Słowo ' sex ' sprawia że się śmieje

8. Kiedyś Zayn przytulił Hazzę i powiedział mu, że jest piękny. Louis zdjął buta, uderzył nim Zayn'a i powiedział: HAROLD JEST MÓJ.

9. Nigdy nie wie gdzie są jego rzeczy ( nie tylko ty Hazza :) )

10. Twierdzi że jest okropny w ukrywaniu swoich uczuć


Zayn
1. Kocha swoje odbicie w lustrze

2. Chciałby mieć głos Nialla

3. Jest Dj-em

4. Gdy był mały jadł papier, teraz twierdzi że nie najlepiej smakuje xd

5. Jego ulubioną książką jest Harry Potter

6. Jak jest pijany zabawnie tańczy

7. Chciał by być lwem

8. Uwielbia inteligentne dziewczyny

9. Jego hobby to rysowanie

10. Ma małe znamię kolo wargi

Na razie tyle
Papa miśki

Lolu
No to dodaję imagin dla Emilki 

Niall ;*

- Emilka ! Chodź na dół !! - krzyczała mama
- Już biegnę mamo ! - odpowiedziała Emilka - coś się stało ? 
- Tak.. Wyprowadzamy się ..
Nic nie odpowiedziałaś tylko pobiegłaś na górę, rzuciłaś się na łóżko i płakałaś. Miałaś tu przyjaciółkę Alę i chodziłaś do szkoły z chłopakiem za którym szalałaś. A teraz miałaś wyjechać. Co za dno ! Chciałaś kopać we wszystko dookoła. Ale w końcu się pozbierałaś, ubrałaś się, zrobiłaś lekki makijaż i zeszłaś przekazać przyjaciółce złą wiadomość.
- Heej Em coś się stało ? Wyglądasz na smutną. - obróciłaś się i zobaczyłaś Kamila chłopaka który tak Ci się podobał.
- Cześć.. Kamil. Mam doła, bo .. bo - rozpłakałaś się - wyprowadzam się .
-Hej nie płacz - pocieszył Cię Kamil, będzie dobrze.
-Nie będzie dobrze bo Cię kocham a muszę stąd wyjechać - po tych słowach uciekłaś na spotkanie z Alą.
- Siemka Ala - powiedziałaś zapłakanym głosem - Muszę Ci coś powiedzieć.
-Em co się dzieje ?? 
- Wy-yprowadzam się do Anglii 
- Nie wierzę .. Co z Kamilem? Przecież wy jesteście stworzeni dla siebie! I co z nami ..
- Niee wiem.. Będziemy do siebie pisać ale to nie to samo .. I wyznałam Kamilowi że .. że go k-kocham.
- No to gratulacje !! I co on powiedział ?
- Nic .. Nie zdążył bo uciekłam
- Aha.. Hmm a kiedy wyjeżdżasz ? 
- Jutro rano ..
- Przyjdę się pozegnać .. Paa
- Pa

~ Następny dzień ~
Obudził Cię twój budzik jak zwykle ten sam :http://www.youtube.com/watch?v=MnDNyIOMZWQ
Kochałaś ten zespół, chociaż wiedziałaś że nigdy ich nie spotkasz pomimo że jedziesz do Anglii. 
Ubrałaś się pośpiesznie umyłaś i zrobiłaś szybki makijaż.
Zeszłaś na dół z walizką i weszłaś do kuchni zjeść śniadanie. Tam czekała mama .
- Jak się czujesz ? - zapytała
- Tak sobie ..
- Ala przyjdzie do Ciebie ?
- Tak .. ten ostatni raz ..
- Och .. przykro mi że opuszczamy Gliwice ..
- Nie szkodzi mamo ..
Zaraz po tym zjadłaś śniadanie i czekałaś z walizką na dworze. Nadeszła Ala..
- Emilkaa będzie mi Ciebie brakować - płakała Ci w ramię Ala
- Wiem mi Ciebie też ..
- No to do zobaczenia kiedyś..
_ Paa ...

~ Na lotnisku w Anglii ~

Wysiadasz z samolotu. Jesteś tak zachwycona Anglią że wpadasz ta chłopka i się przewracasz.
- Ups .. Wybacz nie zauwarzy.. Niall Horan ?!
- Tak jak najbardziej - uśmiechnął się chłopak.-Nie wierzę że Cię spotkałam! Zawsze chciałam Cię spotkać i pogadać tak normalnie a nie jako wrzeszcząca fanka :D
-No i się nadarza okazja :)
- Taak .. A gdzie masz resztę słynnego 1D :) ?
- A w domu ale jak chcesz mogę Cię im przedstawić .
- Było by świetnie !
- Było by świetnie !!
 ~ Dom chłopaków ~ 
- proszę bardzo Nialler znalazł dziewczynę !! - krzyknął Lou .
Natychmiastowo spłonęłaś rumieńcem.
- To nie dziewczyna Lou tylko koleżanka 
- Tak to się teraz nazywa .. :D
- A daj spokój Niall - powiedziałaś że blondasek kipi ze złości 
- Dobrze .. To może Cię przedstawię .. Pewnie znasz tych wariatów no ale to jest Louis, Liam, zboczuch Harry :) i Zayn .. Chłopaki to jest Emilka
- Hej - krzyknęli chłopcy 
- Heej - odpowiedziałaś zarumieniona - Jestem w szoku że jestem w waszym domu !
- Ee nic nadzwyczajnego - powiedział blondyn .. to może się gdzieś przejdziemy ?
- No jasne 
- To chodź ..
~ Romantyczny spacer o zachodzie słońca ~ 
- Jak tu pięknie - powiedziałaś .
- Emilka .. Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia ?
- Wierzę ..
- No to chyba coś takiego jest między tobą a mną ..
- Czuje to samo 
I złączyliście się w namiętnym pocałunku. od tej pory byliście parą.

~ Ładnych parę lat później ~ 
Jesteście szczęśliwym małżeństwem z dwójką wspaniałych dzieci. Nigdy jednak nie zapomniałaś o Kamilu. On również znalazł swoją drugą połówkę i był szczęśliwy 

I jak podoba się ?
Lolu
Witam Was drogie siostry i bracia :**

Jets to nowy blog na którym będą imaginy i różne informacje o naszych kochanych chłopcach :D
Mam nadzieję że polubicie mnie i moje wpisy :)
No więc zaczniemy od kilku ciekawostek :D

Napoczątek Lou 
1. Kiedyś zapytał swoją ciężarna mamęczy kocha swoje dziecko w brzuchu, ona odpowiedziała że tak a louis się zapytał to czemu je zjadlaś :D

2. Kocha marchewki i dziewczyny które je również kochają 

3. Ma urodziny wwigilię Bożego Narodzenia 

4. Urodził się o 13;57

5. Zawsze na powitanie lkepie Hazzę po tyłku :)

6. Lubi wiśniowe żelki Haribo 

7. Pies lou nazywa się Ted

8. Mówi że jego pierwszą miłością była Emma Watson

9. Lou :Każdy zespół potrzebuje Irlandczyka

10. W Tourbusie ma łóżko przy toalecie 

Teraz Niall 
1. Ma urodziny 13 września 

2. Znalazł się na 1 miejscu "50 najgorętszych chłopaków roku 2011

3. Ma klaustrofobię i atmę ( biedny Niall ;( )

4. Zawsze zapłaci za dizewczynę na randcę 

5. Głośno spiewa podprysznicem 

6. Baaardzo dużo je :D

7. Gdy ma czas wolny to Twituje, pierdzi, je lub śpi ;D

8. Zawsze śpiewa dla swojej dziewczyny

9. Jego ulubiona piosenka z Take My Home to one Thing

10. Uwielbia się przytulać


Na razię kończę ale obiecuje, że dokończę 
Paa miśki ;**
Lolu