piątek, 20 września 2013

No to dodaję imagin dla Emilki 

Niall ;*

- Emilka ! Chodź na dół !! - krzyczała mama
- Już biegnę mamo ! - odpowiedziała Emilka - coś się stało ? 
- Tak.. Wyprowadzamy się ..
Nic nie odpowiedziałaś tylko pobiegłaś na górę, rzuciłaś się na łóżko i płakałaś. Miałaś tu przyjaciółkę Alę i chodziłaś do szkoły z chłopakiem za którym szalałaś. A teraz miałaś wyjechać. Co za dno ! Chciałaś kopać we wszystko dookoła. Ale w końcu się pozbierałaś, ubrałaś się, zrobiłaś lekki makijaż i zeszłaś przekazać przyjaciółce złą wiadomość.
- Heej Em coś się stało ? Wyglądasz na smutną. - obróciłaś się i zobaczyłaś Kamila chłopaka który tak Ci się podobał.
- Cześć.. Kamil. Mam doła, bo .. bo - rozpłakałaś się - wyprowadzam się .
-Hej nie płacz - pocieszył Cię Kamil, będzie dobrze.
-Nie będzie dobrze bo Cię kocham a muszę stąd wyjechać - po tych słowach uciekłaś na spotkanie z Alą.
- Siemka Ala - powiedziałaś zapłakanym głosem - Muszę Ci coś powiedzieć.
-Em co się dzieje ?? 
- Wy-yprowadzam się do Anglii 
- Nie wierzę .. Co z Kamilem? Przecież wy jesteście stworzeni dla siebie! I co z nami ..
- Niee wiem.. Będziemy do siebie pisać ale to nie to samo .. I wyznałam Kamilowi że .. że go k-kocham.
- No to gratulacje !! I co on powiedział ?
- Nic .. Nie zdążył bo uciekłam
- Aha.. Hmm a kiedy wyjeżdżasz ? 
- Jutro rano ..
- Przyjdę się pozegnać .. Paa
- Pa

~ Następny dzień ~
Obudził Cię twój budzik jak zwykle ten sam :http://www.youtube.com/watch?v=MnDNyIOMZWQ
Kochałaś ten zespół, chociaż wiedziałaś że nigdy ich nie spotkasz pomimo że jedziesz do Anglii. 
Ubrałaś się pośpiesznie umyłaś i zrobiłaś szybki makijaż.
Zeszłaś na dół z walizką i weszłaś do kuchni zjeść śniadanie. Tam czekała mama .
- Jak się czujesz ? - zapytała
- Tak sobie ..
- Ala przyjdzie do Ciebie ?
- Tak .. ten ostatni raz ..
- Och .. przykro mi że opuszczamy Gliwice ..
- Nie szkodzi mamo ..
Zaraz po tym zjadłaś śniadanie i czekałaś z walizką na dworze. Nadeszła Ala..
- Emilkaa będzie mi Ciebie brakować - płakała Ci w ramię Ala
- Wiem mi Ciebie też ..
- No to do zobaczenia kiedyś..
_ Paa ...

~ Na lotnisku w Anglii ~

Wysiadasz z samolotu. Jesteś tak zachwycona Anglią że wpadasz ta chłopka i się przewracasz.
- Ups .. Wybacz nie zauwarzy.. Niall Horan ?!
- Tak jak najbardziej - uśmiechnął się chłopak.-Nie wierzę że Cię spotkałam! Zawsze chciałam Cię spotkać i pogadać tak normalnie a nie jako wrzeszcząca fanka :D
-No i się nadarza okazja :)
- Taak .. A gdzie masz resztę słynnego 1D :) ?
- A w domu ale jak chcesz mogę Cię im przedstawić .
- Było by świetnie !
- Było by świetnie !!
 ~ Dom chłopaków ~ 
- proszę bardzo Nialler znalazł dziewczynę !! - krzyknął Lou .
Natychmiastowo spłonęłaś rumieńcem.
- To nie dziewczyna Lou tylko koleżanka 
- Tak to się teraz nazywa .. :D
- A daj spokój Niall - powiedziałaś że blondasek kipi ze złości 
- Dobrze .. To może Cię przedstawię .. Pewnie znasz tych wariatów no ale to jest Louis, Liam, zboczuch Harry :) i Zayn .. Chłopaki to jest Emilka
- Hej - krzyknęli chłopcy 
- Heej - odpowiedziałaś zarumieniona - Jestem w szoku że jestem w waszym domu !
- Ee nic nadzwyczajnego - powiedział blondyn .. to może się gdzieś przejdziemy ?
- No jasne 
- To chodź ..
~ Romantyczny spacer o zachodzie słońca ~ 
- Jak tu pięknie - powiedziałaś .
- Emilka .. Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia ?
- Wierzę ..
- No to chyba coś takiego jest między tobą a mną ..
- Czuje to samo 
I złączyliście się w namiętnym pocałunku. od tej pory byliście parą.

~ Ładnych parę lat później ~ 
Jesteście szczęśliwym małżeństwem z dwójką wspaniałych dzieci. Nigdy jednak nie zapomniałaś o Kamilu. On również znalazł swoją drugą połówkę i był szczęśliwy 

I jak podoba się ?
Lolu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz